Moderní bydlení na Smíchově

Penthouse Zborovská je unikátní mezonetový podkrovní byt, který se nachází v 5. a 6. patře cihlového domu s výtahem. Byt je dispozičně řešen jako 3+1 a čistá výměra bytu činí 169 m2. K bytu náleží 10 m2 sklep.

Ve spodní části tohoto jedinečného luxusního bytu se nachází obývací pokoj, jídelna, kuchyň plně vybavená značkovými spotřebiči, relaxační prostor ve věži, prostorná šatna, vstupní hala a toaleta. Obývací pokoj je zařízen designovým nábytkem. Horní patro nabízí galerii, hlavní ložnici, dětský pokoj (pokoj pro hosty) a velkoryse řešenou koupelnu se luxusním sprchovým koutem a samostatně stojící vanou.

Orientace

Výjimečnost celého bytu je dána nejen na míru vyrobenými velkoformátovými posuvnými okny, která zajišťují nejen vzdušnost a světlost místností, nebo krásné výhledy na Hrad, Národní divadlo, Petřín a Vltavu, ale i obložením přírodním štípaným kamenem (předsíň, obývací prostor, galerie a ložnice).

Příjemné teploty zabezpečuje klimatizace, protisluneční fólie a vnitřní elektricky ovládané rolety. Bytová jednotka má ideální orientaci - okna v obývacím pokoji a pracovně jsou směřována na jihozápad: jídelna s výhledem na Pražský hrad a ložnice s výhledem na starou Prahu na sever. Díky této orientaci oken vůči světovým stranám je po celý den v bytě příjemné klima.

Bezpečnost

Bezpečnost rezidentů je zajištěna bezpečnostními dveřmi a alarmem. Vytápění vlastním plynovým kotlem; v koupelně pro zvýšení komfortu zabudováno podlahové vytápění. Parkování možné v garáži a před garáží protilehlého domu.

Vyjímečnost

Pokud hledáte výjimečné nadstandardní bydlení na rozhraní Malé Strany a Smíchova v přímé blízkosti veškeré občanské vybavenosti je toto ideální nemovitost pro vás.

Cena za bytovou jednotku zahrnuje nejen luxusní vybavení a designový nábytek, ale i TV s plochou obrazovkou a Blu-Ray domácí kino. Internetové a satelitní připojení je k dispozici.

Hala 9,2m2
Kuchyně (24,2m2)
Technická místnost (10,8m2)
WC (1,2m2)
Obývací pokoj (58,5m2)
Relax (8,9m2)
Ložnice a pracovna (22,6m2)
Chodba (10,7m2)
Pokoj (11,7m2)
Koupelna (11,4m2)